MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10838417
nr 1083 8417
Byrå
1890-tal, Valnöt, slitage, längd: 108 cm, djup: 55 cm, höjd: 78 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 januari 2017
kl 18:21:12
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr